Listwy przypodłogowe firmy LAGRUS

Listwy przypodłogowe firmy LAGRUS to najpopularniejsze w Polsce modele listew wykonanych z płyt MDF. MDF to płyta drewnopochodna o średniej gęstości, stanowiąca bazowy materiał do produkcji mebli. Płyty, w przeciwieństwie do naturalnego drewna, mają jednorodny skład surowcowy i gęstość w całym przekroju, co umożliwia elastyczną obróbkę do pożądanych, nawet bardzo skomplikowanych kształtów. Powierzchnia listew firmy LAGRUS lakierowana jest lakierami poliuretanowymi, które nadają odporność na wilgoć, wytrzymałość oraz połysk. Bez obaw można zdecydować się na ich instalację w pomieszczeniach wysokoeksploatowanych takich jak: kuchnia, łazienka czy przedpokój.

Listwy przypodłogowe firmy LAGRUS posiadają podfrezowania pozwalające na poprowadzenie kabli i gniazdek według życzenia klienta. Ogromną zaletą listew są frezy poprawiające sposób mocowania do ściany – nawet mocne uderzenie nie naruszy konstrukcji listew.

Dostępna jest szeroka paleta barw listew firmy LAGRUS. Najpopularniejsze modele występują w kolorach: białym, jasnoszarym, szarym i czarnym. Wymiary listew przypodłogowych, zarówno tych w stylu klasycznym, jak i modernistycznym można dostosować indywidualnie do rozmiarów i celu przeznaczenia pomieszczenia.

Oferujemy listwy o następujących wymiarach: wysokość 60/80/100/120/150 mm oraz grubość 10/12/16/19 mm.

 

Do wyboru jest wiele wariantów listw przypodłogowych: