Przed

Po

Cyklinowanie i renowacja parkietów Warszawa

Szlifowanie parkietu maszyną szlifującą ( cykliniarką ). Ma na celu zdarcie pierwszą zniszczoną warstwę parkietu. Po wstępnym szlifowaniu grubymi gradacjami papierów ściernych P24 do P60 usuwamy starą powłokę. Wykonujemy czynności kilkukrotnie, aż usuniemy zniszczoną warstwę.

Następie używamy papierów o gładkości P60 do P100 również powtarzamy czynność do równej powłoki podłogi, i zadowalającego wyglądu.
Następny etap polerowanie, robimy to wolnoobrotową polerką i używamy papierów o gradacji P120 do P220

Między operacjami szlifowania (zazwyczaj po wyszlifowaniu papierem o gradacji 60) stosuje się w razie konieczności wypełnianie szczelin między klepkami podłogi mieszaniną płynu do wypełnień na bazie żywic i pyłu drzewnego z wyszlifowanej podłogi. Proces ten nazywany jest szpachlowanie parkietu. Zwykle po cyklinowaniu podłogę się lakierowanie, przeprowadza olejowanie, woskowanie itp. Lakierowanie to 3- lub 4-stopniowy proces. Na wyszlifowaną powierzchnię nanosi się za pomocą wałka lakier podkładowy. Po wyschnięciu przeprowadza się lakierowanie lakierem nawierzchniowym.

Efekty pracy - cyklinowanie w Warszawie

Cyklinowanie podłóg i parkietu – FAQ

Wszystko zależy od sezonu. Mimo wysokiego sezonu, nigdy nie rezygnujemy z wysokiej jakości naszych usług. Zawsze starannie wykonujemy nasze cyklinowanie podłóg/parkietu w Warszawie i okolicy. Jeśli chcesz zamówić nasze cyklinowanie na konkretny termin to zadzwoń, najlepiej z wyprzedzeniem, i zapytaj o wolne terminy na cyklinowanie w Warszawie. Pamiętaj, że każdy parkiet i podłoga wymaga indywidualnego podejścia.
Generalnie - tak, ale są wyjątki. Zawsze przed przystąpieniem do cyklinowania podłogi lub parkietu, sprawdzamy czy nie ma żadnych przeciwskazań. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dokładnie wycenić ile wyniesie cyklinowanie danej podłogi lub parkietu. Dodatkowo, doradzimy, który lakier lub olej wybrać aby uzyskać najlepszy efekt. Nasze cyklinowanie przeprowadzamy bardzo dokładnie, a efekty pracy utrzymują się przez długie lata.
Wierzymy, że parkiet to naturalne piękno. Drewno, o które należy dbać. Cyklinowanie pomaga nie tylko zabezpieczyć drewniane podłogi i parkiet ale także wydobywa naturalne piękno. Zawsze, gdy kończymy naszą pracę i przedstawiamy jej efekty naszym klientom to reakcja jest taka sama - zachwyt. Cieszymy się, gdy klienci decydują się na cyklinowanie pakietu w Warszawie, a każde zlecenie wykonujemy z maksymalnym zaangażowaniem i uśmiechem - to nasza praca ale też pasja.

Opinie klientów o cyklinowaniu – Warszawa