parkiet warszawa

Szlifowanie parkietu maszyną szlifującą ( cykliniarką ). Ma na celu zdarcie pierwszą zniszczoną warstwę parkietu. Po wstępnym szlifowaniu grubymi gradacjami papierów ściernych P24 do P60 usuwamy starą powłokę. Wykonujemy czynności kilku krotnie, aż usuniemy zniszczoną warstwę.
 

Następie używamy papierów o gładkości P60 do P100 również powtarzamy czynność do równej powłoki podłogi, i zadowalającego wyglądu. 
Następny etap polerowanie, robimy to wolnoobrotową polerką i używamy papierów o gradacji P120 do P220  

 

Między operacjami szlifowania (zazwyczaj po wyszlifowaniu papierem o gradacji 60) stosuje się w razie konieczności wypełnianie szczelin między klepkami podłogi mieszaniną płynu do wypełnień na bazie żywic i pyłu drzewnego z wyszlifowanej podłogi. Proces ten nazywany jest szpachlowanie parkietu. Zwykle po cyklinowaniu podłogę się lakierowanie, przeprowadza olejowanie, woskowanie itp. Lakierowanie to 3- lub 4-stopniowy proces. Na wyszlifowaną powierzchnię nanosi się za pomocą wałka lakier podkładowy. Po wyschnięciu przeprowadza się lakierowanie lakierem nawierzchniowym.

Cyklinowanie i renowacja parkietów Warszawa

Ciekawostki na temat cyklinowania

parkiet warszawa
parkiet warszawa

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Twój e-mail:
Numer kontaktowy:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
parkiet warszawa

Stronę wyszukiwano po słowach: cyklinowanie warszawa, cyklinowanie parkietów warszawa, cyklinowanie parkietu warszawa, cyklinowanie podłóg warszawa, renowacja podłóg warszawa, renowacja podłogi warszawa

® Copyright 2021 Just Parkiet Układanie Parkietów